Uncategorized

Kulki gejszy- czym są, rodzaje, działanie

Gadżety erotyczne coraz częściej witają w sypialniach w wielu par. Stanowią one przede wszystkim sposób na urozmaicenie łóżkowych igraszek i zwiększenia doznawanych przyjemności. Ciekawymi zabawkami dla dorosłych są między innymi kulki gejszy. Można z nic korzystać podczas masturbacji, jak i pieszczot z partnerem. Kiedyś były one wykorzystywane przez młode japońskie dziewczyny, które chciały zostać gejszami. Za pomocą tych gadżetów, wzmacniały one swoje mięśnie pochwy, przez co były w stanie doprowadzić mężczyznę do orgazmu jedynie poprzez kurczenie i rozkurczanie mięśni pochwy. Dziś są coraz chętniej wybierane przez mężczyzn i kobiety.

Czym są kulki gejszy?

To dwie kulki dopochwowe, które zostały ze sobą połączone trwałym sznurkiem. To gadżety erotyczne, które pozwalają na doznawanie wielu przyjemności. Podczas ich użytkowania przez wpływ ruchu dochodzi do wibracji, które są źródłem intensywnych bodźców. Co ważne, z takich kulek gejszy można z łatwością korzystać, z użyciem poradzi sobie każda osoba. Należy je jedynie włożyć do pochwy i w ten sposób obkurczać mięśnie znajdujące się w niej, tak aby kulki zostały w środku. Jedna kulek powinna przylegać do szyjki macicy, a druga trzymana jest przez mięśnie pochwy. Są świetną propozycją zarówno podczas gry miłosnej, jak i do ćwiczenia mięśni pochwy w trakcie codziennych czynności. Warto pamiętać, aby przed ich zastosowaniem oraz po, wymyć je dobrze wodą z mydłem, czy też użyć specjalnego środka do dezynfekcji. Ten gadżet erotyczny można zakupić już od kilku złotych, najdroższe zabawki kosztują nawet powyżej 100 złotych. Warto zdecydować się na model trwały i dobry jakościowo.

Kulki gejszy- rodzaje

1. Grawitacyjne kulki gejszy – nazywane również progresywnymi. Wyglądają one jak ciężarki i mają różną wagę. Doskonałe jako element gry wstępnej czy gadżet do treningu mięśni pochwy.

2. Kulki gejszy biofeedback – opracowane do ćwiczeń. Mają w sobie części grzechoczące, które stosowane są w celu pobudzenia mięśni, przez co ćwiczenia dają zamierzone rezultaty.

3. Silikonowe kulki gejszy – wyprodukowane z silikonu, przyjemne w dotyku i bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości. Bardzo szybko się rozgrzewają i utrzymują to ciepło, co zapewnia jeszcze większe doznania erotyczne. W trakcie korzystania z tego gadżetu erotycznego należy sięgać po lubrykanty na bazie wody, gdyż te zawierające w składzie silikon mogą doprowadzić do uszkodzenia kulek gejszy.

W jaki sposób działają kulki gejszy?

Lekarze polecają nosić kulki gejszy, z tego względu, iż niosą one ze sobą wiele korzyści. Wpływają pozytywnie nie tylko na doznania seksualne, ale także pozwalają na:

  • szybszy powrót do formy po porodzie czy też w okresie menopauzy
  • rozwój oraz uelastycznienie mięśni pochwy, przez co zmniejsza się ryzyko opuszczania się narządów oraz nietrzymania moczu
  • ćwiczenia mięśni Kegla
  • ćwiczenia mięśni pochwy, które z biegiem lat stają się słabsze

Gazety erotyczne takie jak kulki gejszy są subtelnym i eleganckim prezentem, z jakiego ucieszy się większość kobiet. To właśnie po nie warto sięgnąć w pierwszej kolejności, chcąc zakupić dla swojej partnerki jakiś łóżkowy gadżet. Takie zabawki pozwalają na wyzbycie się rutyny i monotonii z aktu seksualnego. Pozwalają na kreatywną zabawę i doznanie nowego poziomu przyjemności. Kulki gejszy są ciekawym przedmiotem do stymulacji łechtaczki czy anusa. Ponadto, dostępne są w wielu rodzajach oraz rozmiarach. Z takich gadżetów co ciekawe, mogą korzystać również panowie. Popularne i chętnie wybierane przez pary kulki gejszy do stymulacji pochwy, tworzone są z metalu bądź tworzywa sztucznego.

W ten sposób ich utrzymanie w czystości nie stanowi żadnego problemu. Kulki są ze sobą połączone przez sznureczek, a więc bardzo łatwo się je wyjmuje. Na rynku dostępne są kulki, które zostały wyposażone w mechanizm wibrujący. Nie jest to jednak tradycyjny wibrator na baterie. Takie kulki wytwarzają wibracje poprzez umieszczenie na każdej z kulek mniejszej kulki o większej macie. Pozwalają one na zapewnienie jeszcze bardziej intensywnych doznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *